ZAPROJEKTOWANE,BY CIESZYĆ

Oferta Coto Baby jest skierowana głównie do rodziców i dzieci. Zadaniem było zaprojektowanie i przeprowadzenie kompleksowej komunikacji marki jej odbiorcami. Nowy wizerunek miał przede wszystkim pokazać również nowe podejście w produktach dedykowanych dla najmłodszych. Drugim kluczowym punktem briefu miało być pokazanie indywidualnego charakteru marki podkreślając najważniejsze walory.

DŁUGOTERMINOWA WSPOŁPRACA

STRATEGICZNY PARTNER

Koncepcja kreatywna light motivu została zaprojektowana i wsparta nowym świeżym wizerunkiem. „Zaprojektowane, by cieszyć” to niezwykle atrakcyjna wizualnie i bardzo przyjemna identyfikacja. Odpowiedzialni byliśmy za stworzenie strategi oraz strony dedykowanej na rynek europejski dla klientów detalicznych oraz biznesowych. Przeprowadziliśmy kompleksowe kampanie reklamowe, które obejmowały akcje zarówno sprzedażowe, jak i wizerunkowe.

ROSNĄCE ZAUFANIE KLIENTA

EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA

Wiemy, że kluczem do budowania silnej marki jest wymiana doświadczeń między klientem i agencją, dlatego jesteśmy przekonani, że ciągłość naszej współpracy z Coto Baby przyniesie wiele ciekawych realizacji.

PRACA U PODSTAW

'