Jak zachęcić klienta do odwiedzin?

Wszystkie oddziały w jednym miejscu

Klient zwrócił się do nas w związku z przebudową swojej dotychczasowej strony. Dla firmy Blach Stal Producenta Pokryć Dachowych stworzyliśmy wizerunkowo/produktową stronę internetową, która wyprzedza trendy w branży poprzez zastosowanie niestandardowych rozwiązań funkcjonalnych oraz graficznch.

Byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie dedykowanego projektu graficznego strony internetowej oraz jej wdrożenie zgodnie z najnowszymi technologiami, a następnie przystosowanie panelu cms do pełnego zarządzania. Musieliśmy połączyć założenia do stworzenia strony internetowej, która będzie dedykowana dla klienta detalicznego oraz biznesowego.

Nawigacja strony miała być prosta i intuicyjna. Zadaniem naszym było pokazanie stabilnego i silnego partnera w biznesie stosującego nowoczesną technologię przy tworzeniu pokryć dachowych.

UX

Wszystkie oddziały w jednym miejscu

Do najciekawszych elementów wdrożonych na stronie zaliczyć należy boczną nawiagację, wyszukanie oddziałów wg preferencji, czy integracja z Google Map API. Stworzona została również strefa klienta i strefa dekarza do składania zamówień on-line.

Efektem naszej pracy jest wyjątkowy, nowoczesny i interaktywny serwis. Po raz kolejny udowodniliśmy, że najprostsze rozwiązania są najlepsze! Less is more!

'